V súčasnej dobe využívame na prepravu tovaru k našim zákazníkom kuriérsku spoločnosť:

DPD

 • ľahký tovar t. j. do 31,5 kg
 • max. rozmerom dĺžky 1,7 m
      DPD

Toptrans

 • tovar s hmotnosťou prevyšujúcou 31,5 kg, prípadne
 • tovar presahujúci maximálne rozmery balíka DPD
          Toptrans

  Nižšie je uvedená tabuľka, v ktorej je popísaná hmotnosť zásielky/cena dopravy.

  • Cena dopravy sa automaticky prepočítava po vložení tovaru do nákupného košíka.

  DOPRAVA - Slovensko

  Prepravná spoločnosť Hmotnosť zásielky Cena dopravy v € s DPH
  DPD od 0 kg do 3 kg 3,92 Eur
  DPD od 3 kg do 5 kg 4,19 Eur
  DPD od 5 kg do 10 kg 4,19 Eur
  DPD od 10 kg do 20kg 4,58 Eur
  DPD od 20 kg do 30 kg 5,18 Eur
  DPD od 30 kg do 31,5 kg 6,63 Eur
  Toptrans od 0 kg do 5 kg 9,71 Eur
  Toptrans od 5 kg do 15 kg 12,97 Eur
  Toptrans od 15 kg do 30 kg 21 Eur
  Toptrans od 30 kg do 50 kg 29,17 Eur
  Toptrans od 50 kg do 75 kg 37,64 Eur
  Toptrans od 75 kg do 100 kg 45,42 Eur
  Toptrans od 100 kg do 150 kg 62 Eur
  Toptrans od 150 kg do 200 kg 74 Eur
  Toptrans od 200 kg do 300 kg 96 Eur
  Toptrans od 300 kg do 400 kg 115 Eur
  Toptrans od 400 kg do 500 kg 135 Eur
  Toptrans od 500 kg do 700 kg 168 Eur
  Toptrans od 700 kg do 1000 kg 204 Eur
  Toptrans od 1000 kg do 1500 kg 259 Eur

  PLATBA - Slovensko

  Spôsob platby Popis platby Cena platby v € s DPH
  Platba dobierkou

  Dobierka je spôsob doručenia tovaru, pri ktorom zákazník zaplatí za tovar až pri samotnom prevzatí zásielky a to buď v hotovosti alebo platobnou kartou.

  Maximálny povolený limit pre spôsob platby "Platba Dobierkou" je 1000 Eur. V prípade prekročenia limitu, zasielame Zálohovú faktúru s požiadavkou na platbu vopred.

  +1,60 Eur
  Platba vopred na účet (bežný prevod) Po zadaní a dokončení objednávky obdržíte potvrdzovací email obsahujúci nevyhnutné údaje pre bankový prevod. Ako náhle Vaša platba dorazí na náš účet, začneme objednávku vybavovať. 0 Eur
  ComGate Payments

  Zabezpečená platba kartou. Platobnú bránu prevádzkuje spoločnosť ComGate Payments a.s. a umožňuje akceptovať nasledujúce typy kariet: Mastercard, Maestro, VISA, VISA Electron, Diners Club, Apple Pay.

  Všetky údaje sú zadávané v prostredí ComGate platobnej brány a prevádzkovateľ eshopu nemá ku kartovým údajom žiadny prístup. Platby sa spracúvajú a sú zabezpečené pomocou technológie 3D Secure, kedy zákazník zadáva pri každej platbe číslo karty, dátum jej platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Po vyplnení údajov budete v rámci 3D Secure zabezpečení vyzvaní na zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte SMSkou od svojej banky. ComGate platobná brána je certifikovaná podľa najprísnejších bezpečnostných štandardov asociácií Visa a MasterCard.

  Spoločnosť ComGate a.s. je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

  Adresa prevádzkovateľa platobnej brány pre prípadné dotazy alebo reklamácie: ComGate Payments a.s., Gočárova třída 1754 / 48B, Hradec Králové. Email: platby-podpora@comgate.cz. Tel.: +420 228 224 267.


  Ďalšie informácie na odkaze: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

   
  Platobná karta Zabezpečená platba kartou. Platobnú bránu prevádzkuje spoločnosť ComGate Payments a.s. a umožňuje akceptovať nasledujúce typy kariet: Mastercard, Maestro, VISA, VISA Electron, Diners Club, Apple Pay. 0 Eur
  Online bankové prevody Jedná sa o zrýchlený bankový prevod prostredníctvom internetového bankovníctva zákazníka s okamžitým potvrdením o zaplatení.Platba prebieha podobne ako bežná platba v on-line bankovníctve, len s malými rozdielmi. Pri výbere tohoto spôsobu platby sa zákazníkovi po potvrdení objednávky objaví okno s bankovými tlačítkami rôznych bánk. Kliknutím na tlačítko svojej banky je zákazník presmerovaný do on-line bankovníctva svojej banky, v ktorom sa mu po prihlásení zobrazí predvyplnený platobný príkaz. V zobrazenom platobnom príkaze nemá zákazník možnosť meniť čiastku, variabilný symbol alebo banku príjemcu. Po potvrdení platby v on-line bankovníctve zákazníka je platba okamžite uskutočnená a tovar je možné expedovať. 

  0 Eur

  Slovenská sporiteľňa (ePlatba)
  VÚB Banka (ePlatba)  0 Eur
  Tatra Banka (ePlatba)  0 Eur

  DOPRAVA / PLATBA - Zahraničie

  Objednaný tovar je možné zaslať aj do zahraničia a to na základe telefonického alebo mailového dohovoru. Tovar je zasielaný až v momente pripísania čiastky na náš účet.

  Spôsob platby Popis platby Cena platby v € s DPH
  Platba vopred na účet (bežný prevod) Po zadaní a dokončení objednávky obdržíte potvrdzovací email obsahujúci nevyhnutné údaje pre bankový prevod. Ako náhle Vaša platba dorazí na náš účet, začneme objednávku vybavovať.  0 Eur
  ComGate Payments    
  Platobná karta Zabezpečená platba kartou. Platobnú bránu prevádzkuje spoločnosť ComGate Payments a.s. a umožňuje akceptovať nasledujúce typy kariet: Mastercard, Maestro, VISA, VISA Electron, Diners Club, Apple Pay. 0 Eur