Powered by Smartsupp

Výrobcovia

Fotovoltaické panely_Jinko

JINKO SOLAR Co., Ltd.  je jednou z najznámejších a najinovatívnejších spoločností v oblasti solárnej techniky na svete. Jej činnosť pokrýva hlavné články reťazca fotovoltaického priemyslu so zameraním na výskum a vývoj integrovaných fotovoltaických produktov a integrovaných riešení čistej energie. Medzi hlavné prednosti značky patrí TR technológia v kombinácii s Half Cell článkami - eliminuje medzeru medzi článkami čím zvyšuje účinnosť modulu (až 21,48 % v prípade jednostranných modulov). Vysoká mechanická pevnosť potvrdená certifikátom.

Fotovoltaické panely_Jolywood

JOLYWOOD SOLAR Technology Co.,Ltd. je svetovým lídrom vo výrobe high-tech N-type bifaciálnych monokryštalických modulov a článkov s výrobnou kapacitou 6,6 GW ročne. Jolywood je výrobca Tier 1, čo naznačuje silnú finančnú silu. Produkty sú vysoko účinné, vykazujú inovatívny charakter a veľmi dobrý pomer ceny a výkonu. Výrobca je zaujímavý najmä pre komerčné projekty.

Zelená domácnostiam

Získajte dotáciu na svoju fotovoltaiku z nového národného projektu Zelená domácnostiam, prostredníctvom ktorého bude v rokoch 2023 až 2029 k dispozícii vyše 151 miliónov eur z európskych a národných zdrojov z Programu Slovensko.

 - Ako oprávnení zhotovitelia sa radi postaráme o Váš projekt od konzultácie, cez montáž až po potrebnú dokumentáciu .-