Powered by Smartsupp

Výrobcovia:

Fotovoltaické panely_Sunergy

SUNERGY USA WORKS LLC, je profesionálny výrobca fotovoltaických modulov s výrobnou kapacitou nad 3GW / rok a viac ako 12-ročnými skúsenosťami s výrobou a kontrolou kvality. Sunergy je tiež poskytovateľom technických služieb pre solárne elektrárne (on-grid aj off-grid) vrátane technického návrhu, inštalácie a údržby pre zákazníkov z celého sveta. Vďaka najlepšej a najpokročilejšej výrobnej technológii v rôznych krajinách sveta, vykazuje Sunergy čoraz väčšiu konkurenčnú silu, hlavne na trhoch v USA a EÚ.

Fotovoltaické panely_Jolywood

JOLYWOOD SOLAR Technology Co.,Ltd. je svetovým lídrom vo výrobe high-tech N-type bifaciálnych monokryštalických modulov a článkov s výrobnou kapacitou 6,6 GW ročne. Jolywood je výrobca Tier 1, čo naznačuje silnú finančnú silu. Produkty sú vysoko účinné, vykazujú inovatívny charakter a veľmi dobrý pomer ceny a výkonu. Výrobca je zaujímavý najmä pre komerčné projekty.

Fotovoltaické panely_Jinko

JINKO SOLAR Co., Ltd.  je jednou z najznámejších a najinovatívnejších spoločností v oblasti solárnej techniky na svete. Jej činnosť pokrýva hlavné články reťazca fotovoltaického priemyslu so zameraním na výskum a vývoj integrovaných fotovoltaických produktov a integrovaných riešení čistej energie. Medzi hlavné prednosti značky patrí TR technológia v kombinácii s Half Cell článkami - eliminuje medzeru medzi článkami čím zvyšuje účinnosť modulu (až 21,48 % v prípade jednostranných modulov). Vysoká mechanická pevnosť potvrdená certifikátom.