KONTAKTY

Jakama - Green Energy
Podkoreňová 32
977 01 Brezno, Slovensko
tel: +421 905 318 162, +421 915 240 535
info@jakama-ge.sk

NOVINKY

arr3Regulátor ohrevu Nectar SUN 2.4kW s WifiNašu ponuku systémov pre ohrev TÚV rozširujeme o inteligentnú novinku - Nectar SUN 2.4kW Na... arr3Do ponuky pridávame "Chatkové systémy"Ponuku našich systémo v sme práveli rozšírili o "Chatkové Systémy" 01-04 s výhradne lítiovým... arr3Fotovoltaické panely - CHN255-60P 255WpFotovoltaické panely CHN255-60P 255Wp - doskladnené. K dispozícii priamo v Brezne máme viac než... arr3AL profily znovu skladom04.10.2016 Obľúbené hliníkové profily v dĺžkach 4 metre a 6 metrov máme znovu skladom. Profily je... arr3Rozširujeme ponuku setov ohrevu TÚV NectarSUN - 4,5kWp a 6kWp03.10.2016 Vzhľadom na dopyt, rozširujeme ponuku ohrevu TÚV fotovoltaikou o ďalšie dva sety 4,5kWp...

Ohrev TÚV/kúrenie Fotovoltikou

Systém NectarSUN

Čo je Nectar SUN?

Je to systém priameho ohrevu TÚV (teplej úžitkovej vody) za pomoci MPPT regulátoru Nectar SUN a fotovoltaických panelov. V súčastnej dobe vzhľadom na dotácie a možnosti priameho napojenia systému na existujúci bojler/zásobník, je nadobúdajúca cena základnej zostavy (6x 275Wp FV panel + inštalačný materiál + regulátor MPPT NectarSUN + istenie a kabeláž) len 900 eur, čo zodpovedá reálnej návratnosti 3 až 3,5 roka. Pokiaľ uvažujete nad využitím obnoviteľných zdrojov na zníženie prevádzkových nákladov domácnosti, máte rozhodnuté.

 

• Nie je potrebná administratíva s distribučnou spoločnosťou

• Nie je potrebný nový bojler/zásobník

• Komfortná automatická a tichá prevádzka

• MPPT s účinnosťou 99,9%

• Nehrozí prehrievanie bojleru v letnom období s následnou nutnosťou vypúšťať teplú vodu

• Jednoduché monitorovanie systému

• Systém je bez teplonosných kvapalín a čerpadiel vďaka čomu je systém výrazne jednoduchší na údržbu aj servis

• Výrazne menší zásah do interiéru domácnosti

 

Uvažujete nad inštaláciou systému pre ohrev TÚV a neviete sa rozhodnúť či Fotovoltaika alebo Termika? Tu je porovnávací test oboch systémov, ktorý bol uskutočnený spoločnosťou Lithuanian Energy Institute.

Ešte pred pár rokmi, kedy fotovoltaické panely nemali dnešnú účinnosť, ceny boli výrazne vyššie a regulátory/meniče neboli na úrovni dnešnej technológie, bol termický systém výhodnejšou voľbou. Teraz je však rok 2017 a karty sa obrátili. 

Jednoduchá montáž, pohodlná tichá prevádzka, vysoká účinnosť, nulový servis, rýchla návratnosť či wifi monitoring, robia systém ohrevu TÚV pomocou Fotovoltaiky + Nectar SUN jedinečné riešenie.

 


Eur
Eur
NzQ1OTV